Svatební servis pro nevěsty

SVATEBNÍ SERVIS

 Svatební servis provádím pouze u stálých klientek!                                                                                                                                                    

jak jistě víte, ve svatební den se všechno točí kolem Vás. Proto je důležité být krásná, K dokonalému líčení a mnoho dalšímu je také důležitý i Váš účes!

Proto je zapotřebí vše plánovat včas a předem.

Při výběru účesu je zapotřebí brát na vědomí několik důležitých faktorů a to: délka vlasů, hustota, barva, kvalita vlasů, tvar obličeje ale i druh svatební kytice, střih svatebních šatů, líčení.. Tohle vše musí tvořit celek a proto, dbám na všechny tyto důležité faktory společně s vizážistkou.

Chtěl bych také připomenout důležitost zkoušky svatebního účesu - ze zkoušky ze salonu odchází nevěsty s účesem domů aby mohla případně i z účesem navštívit svatební salon a vyzkoušet i šaty a účes společně s rodinou doma zhodnotit... 

Co s sebou na zkoušku účesu?

- s sebou si nezapomeňte vzít fotografii účesů které se Vám líbí, fotografii svatebních šatů. fotografii svatební kytice, v případě že budete mít závoj také vzít s sebou. Na zkoušku účesu doporučuji přijít s den předem umytými vlasy.

Co vše jsem schopen pro Vás zajistit:

  • Doporučení vizážistky
  • Svatební účes dle přání či typu nevěsty
  • V případě dvou a více účesů (nevěsta +  svědci, svatebčani) milerád přijdu až k Vám domů, či na místo konání svatby v rámci Ostravy
  • V salonu pracuji s dalšími zkušnými kadeřníky, v případě většího počtu účesů jsou ochotni se zůčastnit
  • Cena za dojezd na místo činí 6,-Kč/km tam i nazpět
  • Ceny svatebčanů se pohybují v rozmezí od 500 - 900,- Kč dle náročosti a hustoty vlasů
  • Cena svatebního účesu je od 1300 do 1800,- Kč dle náročnosti a hustoty vlasů
  • Aby nevěsta měla jistotu že ve svatební den bude kadeřníkem učesána, sepisujeme rezervační smlouvy kde se skládá záloha na svatební termín v částce 50% z účesu, která je potom odečtena z ceny celkového účesu.